.

.

Одлична цена
Оригиналниот Авто Батеријата Тестер LANCOL МИКРО-200 Автомобилската 12V Возило Автомобил Батеријата Тестер МИКРО-200 Автомобил Батеријата Аналитичар

Оригиналниот Авто Батеријата Тестер LANCOL МИКРО-200 Автомобилската 12V Возило Автомобил Батеријата Тестер МИКРО-200

DEN 1536.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Дански, Полски, Фински, Холандски, Норвешки, Јапонски, Шведска, Кореја
Име На Модел:
МИКРО-200
Хардвер Верзија:
МИКРО-200
Електронски:
No
Објектот Ширина:
11.5inch
Верзија На Софтвер:
МИКРО-200
Објектот Тежина:
0.22kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
75inch
моќност:
0-1000A DC/AC
Објектот Должина:
12inch
Бренд Име:
lansl
Напон:
6-30DCV
Тип На Објект:
Батеријата Тестери
Специјални Функции:
USB кабел
Во Внатрешноста На Печатач:
NO
Јазици:
Англиски На Руски Јазик Шпански Германски Француски Италијански..
ODM/OEM:
Добредојде
USB кабел:
Yes
Тест опсег:
100-2000CCA 30-200Ah
Тест батеријата :
Олово-киселина EFB AGM ГЕЛ
Започнување и полнење систем:
Пакет:
Подарок кутија
превозот:
слободни
фабрика:
Yes
Производи во категоријата