.

.

Одлична цена
Witblue Нов екран на допир За 10.1 TAKARA MID210 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 10.1 TAKARA MID210 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 446.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За TAKARA MID210 екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Производи во категоријата