.

.

Одлична цена
JFG Нов Мотоцикл Сина Про Ребрести Griper Мека Седиште Опфаќа За Husqvarna TC250 TC85 TC125 FC250 FC450 2017 16 17

JFG Нов Мотоцикл Сина Про Ребрести Griper Мека Седиште Опфаќа За Husqvarna TC250 TC85 TC125 FC250 FC450 2017

DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
05181728
Објектот Должина:
80cm
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.42kg
Објектот Дијаметар:
80cm
Материјал Тип:
гума/винил
Производи во категоријата
DEN 118.08 -80 %