.

.

Одлична цена
Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Diy Дијамант Везови жена 3d плоштадот Вежба Дијамант Мозаик Кристал Пејст Целосна Платно

Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Diy Дијамант Везови жена 3d плоштадот Вежба Дијамант Мозаик Кристал Пејст

DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата