.

.

Одлична цена
VOGVIGO 3PCS Силикони Печење Мат со Мерења-Стандарден Половина Лист Toaster Рерна - Nonstick Отпорни на Топлина Облоги Cookie Лист

VOGVIGO 3PCS Силикони Печење Мат со Мерења-Стандарден Половина Лист Toaster Рерна - Nonstick Отпорни на Топлина Облоги

DEN 417.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VOGVIGO
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
JJ00HPD780000
Комплет Број:
3
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Производи во категоријата
DEN 118.08 -48 %