.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 200 компјутери/многу Професионални Убавина еднократна Расположливиот Eyelash Четка Мини Силикони Четка

Бесплатен превозот 200 компјутери/многу Професионални Убавина еднократна Расположливиот Eyelash Четка Мини Силикони

DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Големина:
10cm
Бренд Име:
Chihirose Убавина
Материјал:
SILLICONE
Број На Модел На:
C003
Тип На Објект:
Маскара Силикони Четка
Големина:
10cm
Материјал:
Силикони
боја:
црна,жолта,сина,виолетова,розова,се зголеми розова
Се Користи Со:
Eyelash
is_customized:
yes
транспорт начин:
од кина пост mail
MOQ:
200 парчиња
Производи во категоријата