.

.

Одлична цена
Жените Старечки Градник 2017 Нов Стил Породилно Памук Солидна Боја Пред Копчето Градник За Бремени Жени Доење Градници

Жените Старечки Градник 2017 Нов Стил Породилно Памук Солидна Боја Пред Копчето Градник За Бремени Жени Доење

DEN 236.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AZ921-E
Поддршка Тип:
жица за слободни
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Производи во категоријата