.

.

Одлична цена
1 buc 3/4 инчи градина црево приклучок Директно вентил за да се префрлате Автомобил вода цевка фитинзи Продолжен поправка pacifier

1 buc 3/4 инчи градина црево приклучок Директно вентил за да се префрлате Автомобил вода цевка фитинзи Продолжен поправка

DEN 64.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дијаметар:
16mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
Брзи конектори со вентил
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Пластични
Конектор големина:
1/2 инч, 3/8 инчи, 1/4 инчи или 3/4 инчи брз полнач
Димензии:
36*96.5 mm
Пакет:
1 buc
Производи во категоријата