.

.

Одлична цена
Новиот Екран на Допир За 8 IRU M801G 3G Таблет Панел digitizer стакло Сензор witblue замена Бесплатен Превозот

Новиот Екран на Допир За 8 IRU M801G 3G Таблет Панел digitizer стакло Сензор witblue замена Бесплатен Превозот

DEN 343.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За IRU M801G 3G Екран на Допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
фитинг:
DIGMA ОПТИМА 7305S 3G TS7086PG екран осетлив на допир
Производи во категоријата
DEN 118.08