.

.

Одлична цена
Witblue Нови За 10.1 BOBARRY K107SE 3G Таблет екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Witblue Нови За 10.1 BOBARRY K107SE 3G Таблет екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
BOBARRY K107SE 3G
Производи во категоријата
DEN 118.08