.

.

Одлична цена
Нова Жешка S4600 550W 4*6 Инчен Чист Бакар Жица Песок Фах Абразивни Појас Машина, Полирање Појас Мелење Машина 220v/50HZ 2850RPM

Нова Жешка S4600 550W 4*6 Инчен Чист Бакар Жица Песок Фах Абразивни Појас Машина, Полирање Појас Мелење Машина 220v/50HZ

DEN 3928.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Сандер
Број На Модел На:
S4600
Број На Производ:
FC1038
Име:
S4600 Појас Машина
Моторни напон:
220V / 50HZ
моќност:
550W
Брзина:
2850rpm
појас големина:
100 * 914MM
појас брзина:
450 m / min
Појас на вредноста позиција:
0-90 степени
Песок фах големина:
150mm
Песок плоча табела големина:
230 * 160MM
Производи во категоријата
DEN 118.08 -90 %