.

.

Одлична цена
Новите 7 инчен Perfeo 7052 3G Таблет компјутер Осетлив на допир екран digitizer glass екран на допир панел Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен Perfeo 7052 3G Таблет компјутер Осетлив на допир екран digitizer glass екран на допир панел Сензор

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Perfeo-7052 3G
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Тип:
Perfeo 7052 3g екран осетлив на допир
работа:
Perfeo 7052 3G
Производи во категоријата
DEN 118.08