.

.

Одлична цена
Witblue Нов екран на допир За 7 Multilaser M7s M7-s Двојна Quad Core Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

Witblue Нов екран на допир За 7 Multilaser M7s M7-s Двојна Quad Core Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло

DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
За Multilaser M7s M7-s Двојна Quad Core екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Производи во категоријата