.

.

Одлична цена
Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 digma авион 7.71 3g PS7072EG Таблета внатрешна LCD екран панел Модул Замена

Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 digma авион 7.71 3g PS7072EG Таблета внатрешна LCD екран панел Модул Замена

DEN 369.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
digma авион 7.71 3g PS7072EG ЛСД екранот
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD
Производи во категоријата