.

.

Одлична цена
CNC Мотоцикл пред Течност Резервоарот, Резервоарот Капа и Маска За Јамаха Tmax 500 2008-2011 tmax 530 2012-2018 t max 530 500 Tmax530

CNC Мотоцикл пред Течност Резервоарот, Резервоарот Капа и Маска За Јамаха Tmax 500 2008-2011 tmax 530 2012-2018 t

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.01kg
Име На Модел:
TN5921
Објектот Должина:
7.4cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
0.5cm
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црвени,Златни,Сребрени,Сини,Црни
Fitment:
За ЈАМАХА T MAX 500 T MAX 530
Motobike Направи:
Јамаха
Функција:
Лесно да се инсталира
Количина:
1 Компјутер
Состојба:
100% Сосема Нов
Име:
Течност За Гориво Во Резервоарот, Резервоарот Капа И Маска
Производи во категоријата
DEN 118.08 -36 %