.

.

Одлична цена
Witblue Нов екран на допир За 9 LEXIBOOK Таблета Ултра 3XL Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 9 LEXIBOOK Таблета Ултра 3XL Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена

DEN 380.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За LEXIBOOK Таблета Ултра 3XL екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Производи во категоријата