.

.

Одлична цена
БОЖИЌ Новородено Дете Бебе Девојка Облека Поставите Љубов Печати Romper Панталони Памук Симпатична 3pcs Бебе Девојки Облека, Облека Поставите 0-18 МИЛИОНИ

БОЖИЌ Новородено Дете Бебе Девојка Облека Поставите Љубов Печати Romper Панталони Памук Симпатична 3pcs Бебе Девојки

DEN 177.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 13-18 месеци
Бренд Име:
WANGSAURA
Број На Модел На:
Љубов Печати Romper Панталони Памук
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Производи во категоријата
DEN 118.08 -60 %