.

.

Одлична цена
10pcs/многу ЛЕР Песна Светлината 35W 40W облека продавници par30 лер рефлектори песна осветлување Железнички Светла Светилки AC 110-240V CE УЛ ССА

10pcs/многу ЛЕР Песна Светлината 35W 40W облека продавници par30 лер рефлектори песна осветлување Железнички Светла

DEN 5016.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
35w бела, 35w Топло бела, 40w бела, Топло бела 40w
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Стил:
Современа
Напон:
220V,120V,110V
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
FESTOON
сертификација:
RoHS,CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Fanlive
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
35W 40W
Wattage:
35w 40w
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
кочан песна
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
боја:
топло бела бела
Модел:
35W 40W
Напон :
85~265V AC
Извор На Светлина:
par30
Гаранција:
3 Години
светлината тело:
bolack бела
Местото на Оригиналот:
Кина Копното
Производи во категоријата