.

.

Одлична цена
GARTT HF 530KV 4500W Brushless Мотор За 700 Усогласат Trex РК Хели Црна

GARTT HF 530KV 4500W Brushless Мотор За 700 Усогласат Trex РК Хели Црна

DEN 1444.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Бренд Име:
GARTT
РК Делови и Accs:
Антени
Технички параметри:
Вредност 2
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Сечење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Производи во категоријата