.

.

Одлична цена
4pcs Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

4pcs Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Светлина Со Батерија За Брак Божиќ

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
2
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучок Тип:
Никој
боја:
Мулти,Јасно
Приклучете Го Опашка:
No
Должина:
2.8inch
Гаранција:
1 година
Тип На Батерија:
ААА
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
сертификација:
RoHS,CE
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Подводните
Е dimmable:
Yes
Музика:
Никој
Бренд Име:
KITOSUN
База Тип:
4.5 V
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Изберете 16 Статични Бои со IR-Далечински Контролер, Вклучуваат БЕЛА
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD5050 LED
LED Сијалица Боја:
RGB 3in1 Multicolors
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.8 ЦМ висина
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Производи во категоријата