.

.

Одлична цена
4Pcs Гроздобер Велосипед Кочница Блокови За Класичен Велосипед Циклус Велосипед возење Велосипед Caliper V-накладките Сопирање Чевли Носителот

4Pcs Гроздобер Велосипед Кочница Блокови За Класичен Велосипед Циклус Велосипед возење Велосипед Caliper V-накладките

DEN 56.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Патот Велосипеди
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Големина:
Length(unit)
Компоненти:
Влошки
Број На Модел На:
Гроздобер Класичен Велосипед Кочница Блок Влошки
Бренд Име:
JETTING
Употреба:
Класичен Велосипед
Материјал:
Гума + алуминиумски
Производи во категоријата
DEN 240.00 -68 %