.

.

Одлична цена
Unprinted Карбонски Влакна Родиум Позлатен Schuko Моќ Приклучок Конектор IEC Женски Конектор

Unprinted Карбонски Влакна Родиум Позлатен Schuko Моќ Приклучок Конектор IEC Женски Конектор

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
ЕУ Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
FI50
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Бренд Име:
audiocrast
Места Број:
1
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
hifi моќ приклучоци
Име:
unprinted
верзија:
Родиум Позлатен
Тип:
НИ AC приклучок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата