.

.

Одлична цена
1 BUC Мулти-функционални Микрофибер Автомобил Duster Чистење Прашина, Нечистотија Грижа Четки Прашина Алатка производи Автомобил Детали За Ауди Nissan

1 BUC Мулти-функционални Микрофибер Автомобил Duster Чистење Прашина, Нечистотија Грижа Четки Прашина Алатка производи

DEN 42.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Urbanroad
Објектот Должина:
16.5cm
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Материјал Тип:
PP + PE + Микрофибер
Специјални Функции:
Автомобил Мие Со Четка + Микрофибер
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)
Производи во категоријата