.

.

Одлична цена
Класичен Спречување на Хривнија Жолто Злато Исполнет Солидна Хривнија За Мажи 8.6 во

Класичен Спречување на Хривнија Жолто Злато Исполнет Солидна Хривнија За Мажи 8.6 во

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
22cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
Кул
Компатибилност:
хривнија
Пол:
мажи,жени
Occassion:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Божиќ
Материјал:
злато исполнет бакар
Тип:
нараквица,синџир,линк,зглобовите,накит,подароци,додатоци
Попуст:
повеќе 3pcs,добиете 10% попуст
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Ји Ву, Кина (Копно)
Функција:
Висок Квалитет Ниска Цена Големи Залихи Бесплатен Превозот
Производи во категоријата
DEN 240.00 -60 %