.

.

Одлична цена
Freeshipping YPG 100A (2~6S) SBEC Brushless Брзина Контролер ESC Висок Квалитет

Freeshipping YPG 100A (2~6S) SBEC Brushless Брзина Контролер ESC Висок Квалитет

DEN 2155.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Број На Модел На:
YPG-НН 100A
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Композитен Материјал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT
Производи во категоријата