.

.

Одлична цена
Бренд трговија на Големо Мода Накит Црвено Глеѓ Вино Трева Дизајн Cufflinks за Свадба Партија

Бренд трговија на Големо Мода Накит Црвено Глеѓ Вино Трева Дизајн Cufflinks за Свадба Партија

DEN 143.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Број На Модел На:
90204
Обликотшема:
Чаша Црвено Вино
боја:
како Слика
Место на Потекло:
Guangdong ,Кина
Тип:
Cufflinks
Пакет:
Еден Пар Се Спакувани Во Кутија
Genden:
Мажи
Трговија на големо:
Да достапни
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Тежина:
23g
Големина:
23X12mm
Производи во категоријата