.

.

Одлична цена
9.4 М Воз Модел железнички начин 1/87 гроздобер Пареа воз резервоарот камион патнички воз соберат транспорт деца играчки подарок

9.4 М Воз Модел железнички начин 1/87 гроздобер Пареа воз резервоарот камион патнички воз соберат транспорт деца играчки

DEN 1677.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Слот,Музички,Мини,Образовни,Електронски,Модел
Бренд Име:
GARTT
Тип:
Воз
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Предупредување:
14+
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
1601
Карактеристики:
Diecast
6 години> Возраст Опсег:
6 години>> 6 години
Применливи Возраст:
3 години
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -78 %