.

.

Одлична цена
Нов тип 2-200g полу-автоматска сув зачин во прав пополнување на машина

Нов тип 2-200g полу-автоматска сув зачин во прав пополнување на машина

DEN 5280.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
FZ-200
Извор На Енергија:
Електричен
сертификација:
CE
кориснички:
Yes
машина:
granule пополнување на машина
моќност:
300W
Пополнување Брзина:
10-25 пати / мин
Опсегот:
општи particulate материјал
Димензии:
38 * 32 * 52cm
Напон:
110V /220v
Пополнување На Точноста:
0-0 .3 G (во зависност од материјалот)
Тежина:
Гаранција:
1 година
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -90 %