.

.

Одлична цена
Топла Продажба 3000w чиста синусен облик инверторот исклучување мрежа соларна енергија инвертори со надворешни LCD дисплеј

Топла Продажба 3000w чиста синусен облик инверторот исклучување мрежа соларна енергија инвертори со надворешни LCD

DEN 18240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Бренд Име:
PASSPOWER
Големина:
470*220*180(mm)
Влезен Напон:
12V/24V/48VDC
Излезна Струја:
13.04 A-30A
Излезниот Напон:
120VAC±5%/230VAC±5%
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Тежина:
27KG
Број На Модел На:
PS3000w
Излезна Моќност:
3000W
Започнете Начин:
услужни почеток
Ефикасност:
90%
Мрежа Тип:
исклучување мрежа тип
Номинална моќност:
3000W
Врв моќ:
9000w
THD:
< 5%
Бранови:
чиста синусен облик
Точка име :
3000W чиста синусен облик инверторот исклучување мрежа соларна енергија инвертори
Области на примена:
Автомобил,Јахта,Сончева енергија, системи,Мобилни уреди,Home office
Инверторот Гаранција:
една година гаранција
Производи во категоријата
DEN 4762.80