.

.

Одлична цена
15*20cm 1000pcs Гроздобер Стил рачно изработени Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/свадбена/божиќ Пакување Лен торбичка Кеси

15*20cm 1000pcs Гроздобер Стил рачно изработени Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/свадбена/божиќ Пакување

DEN 17280.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Подарок Торба Големина:
15x20cm
Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
Број На Модел На:
15x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Производи во категоријата