.

.

Одлична цена
BOCHSBC Европски Антички Тоалетна Хартија Носител на Целосна Бакар Бања Тркалаат Ткиво Носителот Ретро Хартија Носителот & Roll Носителот Античкиот

BOCHSBC Европски Антички Тоалетна Хартија Носител на Целосна Бакар Бања Тркалаат Ткиво Носителот Ретро Хартија Носителот

DEN 553.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Хартија Носители
Број На Модел На:
TZDZ-QL-D-P-09
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
BOCHSBC
Име:
тоалетна хартија носителот
боја:
Злато
Големина:
165mm*130mm*73mm
Функција:
Ретро Хартија Носителот
Стил:
Европски
Година:
2017
Употреба:
ткиво
Место на Потекло:
произведено во Кина
Примена:
Бања,Спална Соба
Пакет:
Меур торба со кутија
Производи во категоријата