.

.

Одлична цена
NUCKILY Велосипед Јакна Облека Rainproof Руно Грб Термички Велосипед Јакна Windproof Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед возење Велосипед Јакна

NUCKILY Велосипед Јакна Облека Rainproof Руно Грб Термички Велосипед Јакна Windproof Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед

DEN 1887.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Волна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
УВ Заштита,Термички,Анти-пот,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
NUCKILY
Број На Модел На:
YP0202105
џерси велосипед Боја:
Црна, Сина, Црвена
Велосипед Јакна Употреба:
Патот MTB Велосипед, Трчање, Качување
Велосипедизам Дресови:
Запад Велосипедизам
Место на Потекло:
Шангај Кина
Сезоната:
Зимската Термална Велосипед Јакна
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -6 %