.

.

Одлична цена
KADS S6 Мода Нови Помине Уметност Шаблони Цвет & Пеперутка Печат полски Помине Печат Плочи Печат За Помине Уметност

KADS S6 Мода Нови Помине Уметност Шаблони Цвет & Пеперутка Печат полски Помине Печат Плочи Печат За Помине Уметност

DEN 39.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Дефиниција
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
7CM
Бренд Име:
KADS
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
G00005-S6
Количина:
1pcs
Тежина:
10g
Производ Единица:
компјутери
Опис На Производот:
ве молиме љубезно ве молиме да изберете дизајн број(s) кога цел
Име на производ:
ноктите печатач
Тип:
печати матрицата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Помине Уметност Обрасци:
печат помине уметност
помине уметност печат плоча:
помине уметност печат печат
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -21 %