.

.

Одлична цена
Броевите,Зборовите,Број На Серија, Број Датум На Печатење Машина, Лента Кодирање Машина

Броевите,Зборовите,Број На Серија, Број Датум На Печатење Машина, Лента Кодирање Машина

DEN 3840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
HP-241B
Извор На Енергија:
Електричен
сертификација:
CE
Производот:
кодирање машина
Брзина:
30-50/мин
Бруто Моќ:
80W
Боја & Страница:
Единствена боја
Димензии(L*W*H):
L350 x W350 x H350 MM
Автоматско одделение:
Полу-Автоматски
Напон:
220V /110V
Греење Температура Max:
200oC
Погоден за:
пластична торба/алуминиум торба
Гаранција:
1 година
Производи во категоријата