.

.

Одлична цена
Четири животинско кукла кадифен играчки креативни супер симпатична симпатична цртан филм кукла подарок перница Свадба присутни Дома декор 22 см 30 см 40 см

Четири животинско кукла кадифен играчки креативни супер симпатична симпатична цртан филм кукла подарок перница Свадба

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
22 cm, 30 cm, 40 cm
Бренд Име:
Fairyland Витез
Употреба:
Декоративни,Тело,Патување
Материјал:
Полиестер / Памук
Пополнување:
Полиестер / Памук
Функција:
масажа
Дел:
Телото
Обликот:
триаголник
Тежина:
0.5-1 kg
Ткаенина Count:
30
тема count:
100TC
одделение:
квалитет
Производи во категоријата
DEN 240.00 -100 %