.

.

Одлична цена
Beadsnice Уникатен Накит Затворач 925 Sterling Silver Микро Отвори Кубни Циркони Ѓердан Хривнија Куки DIY Додатоци ID 35286

Beadsnice Уникатен Накит Затворач 925 Sterling Silver Микро Отвори Кубни Циркони Ѓердан Хривнија Куки DIY Додатоци

DEN 398.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Ангажирање
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
35286
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
beadsnice
Сертификат Број:
GZ02095
Главниот Камен:
Никој
Големина:
46x12mm
Количина:
1 Парче
накит:
наодите и компоненти
Затворач:
beading затворач
накит clasps:
Рачно изработени ѓердан затворач
clasps за накит:
ѓердан компоненти
DIY Затворач:
clasps за хривнија
Накит Clasps Куките:
Хривнија Куките
Сребрен Ѓердан Clasps:
sterling silver clasps
Накит Наоди Casps:
фенси ѓердан clasps
Производи во категоријата