.

.

Одлична цена
Нови 10.1 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Sunstech TAB106OCBT таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Нови 10.1 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Sunstech TAB106OCBT таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
TAB106OCBT
Компатибилен Бренд:
За Sunstech
Производи во категоријата
DEN 4762.80