.

.

Одлична цена
LED Трети Кочница Светлина за Jeep Wrangler 2007-

LED Трети Кочница Светлина за Jeep Wrangler 2007-

DEN 660.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2014,2009,2008
Материјал Тип:
aluminm
Име На Модел:
ML108
Бренд Име:
YAIT
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Специјални Функции:
кочница светлина
Објектот Дијаметар:
10inch
Jeep Модел:
Wrangler
Тип На Објект:
Дополнителни Кочница Светла
Леќа:
Вклучени
Напон:
DC12-24V
Година:
2016 година
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -80 %