.

.

Одлична цена
Најдобро Продаваните Провира M18*1.5 Висок Притисок Гас Цилиндри Нуркање Вентил

Најдобро Продаваните Провира M18*1.5 Висок Притисок Гас Цилиндри Нуркање Вентил

DEN 1871.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Вентил
Тип:
макбаскет резервоарот
Име на производ:
Јаглерод Цилиндар Вентил
Влезот:
m18*1.5
излез:
G5/8
боја:
Црна
Работен Притисок:
30mpa/4500psi
Производи во категоријата