.

.

Одлична цена
100Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10.5x10.5x4mm Цвет Мушка Капи Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS2385

100Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 10.5x10.5x4mm Цвет Мушка Капи Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS2385

DEN 93.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
цвет мушка капи
Објектот Дијаметар:
1.05cm
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Должина:
1.05cm
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
TS2385
Тип На Објект:
накит наоди
Производи во категоријата