.

.

Одлична цена
Топла продажба шарм 6mm природен камен зелена jades калцедон круг монистра multilayer beaded нараквици алка diy накит 18inch B2898

Топла продажба шарм 6mm природен камен зелена jades калцедон круг монистра multilayer beaded нараквици алка diy накит

DEN 254.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B2898
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Материјал:
jade џаспер
Производи во категоријата
DEN 660.00 -40 %