.

.

Одлична цена
3pcs 0.6/1.0/2.0 мм Стоматолошки Циркони Мелничката Burs за Ролан DWX 50 CAD CAM систем мелничката

3pcs 0.6/1.0/2.0 мм Стоматолошки Циркони Мелничката Burs за Ролан DWX 50 CAD CAM систем мелничката

DEN 1682.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
0.6 мм, 3 во 1, 1.0 mm, 2.0 mm
Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Чисти
Име на производ:
Циркони Мелничката Burs за Ролан DWX 50 машина
Глава Дијаметар:
0.6/0.8/1.0/2.0 мм
Месо тело дијаметар:
4.0 mm
Примена:
Компатибилен со Ролан Dwx 50 мелење машина
Апликацијата Место:
Стоматолошка лабораторија
Производи во категоријата