.

.

Одлична цена
DIY-апарат TK-100 Легура Резервоарот Шасија интелигентни автомобил роботот шасија гасеница возила тенкови робот шасија+2 Моторс

DIY-апарат TK-100 Легура Резервоарот Шасија интелигентни автомобил роботот шасија гасеница возила тенкови робот шасија+2

DEN 2784.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
Бренд Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Резервоар
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Насликани
Број На Модел На:
TK-100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата