.

.

Одлична цена
2018 BIKEIN MTB Топла Продажба планински велосипед светло светло USB полнење ноќ велосипедизам светла фарови велосипед Додатоци

2018 BIKEIN MTB Топла Продажба планински велосипед светло светло USB полнење ноќ велосипедизам светла фарови велосипед

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
BIKEIN Про
Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
212
сертификација:
CE
Напојување:
USB
број:
WN163
боја:
црна, златна
Материјал:
Алуминиум легура
велосипед светлина:
bisiklet aksesuar
Велосипедот Додатоци:
Велосипедот Светлина
светлина:
и луз bicicleta
bycicle светлина:
luces bicicleta
Тежина:
100g
Производи во категоријата