.

.

Одлична цена
Оригиналниот 10.1 инчен Таблет LT10025A0 TCX 50pins екран на допир digitizer екран на Допир панел Сензор Стакло Замена Бесплатен Превозот

Оригиналниот 10.1 инчен Таблет LT10025A0 TCX 50pins екран на допир digitizer екран на Допир панел Сензор Стакло Замена

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
LT10025A0
Производи во категоријата
DEN 4762.80