.

.

Одлична цена
5.3 инчен Ulefone S8 Про Flex Кабел Оригинални Нови Моќ +Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци За S8 Про

5.3 инчен Ulefone S8 Про Flex Кабел Оригинални Нови Моќ +Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
за Ulefone S8 Про
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Ulefone Моќ
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 5cm x 2cm (3.94in x 1.97in x 0.79in)
Производи во категоријата
DEN 4762.80