.

.

Одлична цена
VT85LP/НН-LP26 / 50029924 Замена Светилки за NEC VT480,VT490,VT491,VT580,VT590,VT590G,VT595,VT695,VT695G Проектори

VT85LP/НН-LP26 / 50029924 Замена Светилки за NEC VT480,VT490,VT491,VT580,VT590,VT590G,VT595,VT695,VT695G Проектори

DEN 815.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
VT85LP
Дел Број:
VT85LP
Компатибилен:
За NEC VT480,VT490,VT491,VT580,VT590,VT590G,VT595,VT695,VT695G
Гаранција:
180 дена
Тип:
Проектор голи светилка со домување
Производи во категоријата