.

.

Одлична цена
7 во 1 Додатоци Комплет за Fujifilm Instax Плоштадот SQ10 /Црна Камера Случај/Филмови Торба/Frames/Ablum/Налепници/Чипка Граница/Дрво Клипови

7 во 1 Додатоци Комплет за Fujifilm Instax Плоштадот SQ10 /Црна Камера Случај/Филмови Торба/Frames/Ablum/Налепници/Чипка

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Jinxlsius
Тип:
Камерата Кеси
Употреба:
Батерија,Инстант Камера
Стил:
Чанти
Број На Модел На:
JX-0024
Материјал:
кожа
Тип:
Мека Торба
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Производи во категоријата