.

.

Одлична цена
10x14mm Антички Сребрен Празно Фах Привезоци, Рамки Прилагодувања, Овална Earring Капка Шарм База Ќорци

10x14mm Антички Сребрен Празно Фах Привезоци, Рамки Прилагодувања, Овална Earring Капка Шарм База Ќорци

DEN 1185.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.4cm
Бренд Име:
LEZAM
Производ Карактеристики:
2 циклуси
Број На Модел На:
конектор
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Големина:
2mm
Производи во категоријата
DEN 4762.80