.

.

Одлична цена
Fouriers Велосипедизам Прилагодливи Компјутер GPS Планината Матични Пред Капа Продолжување За GARMIN Edge 1000 800 500

Fouriers Велосипедизам Прилагодливи Компјутер GPS Планината Матични Пред Капа Продолжување За GARMIN Edge 1000 800

DEN 885.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Бренд Име:
FOURIERS
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Број На Модел На:
ХА-S022
Ширина:
501 - 600mm
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
компјутер планината
Материјал:
CNC Легура тело со пластичен адаптер
Производи во категоријата